Меню сайту
UKR                                  ENG
Головна » 2012 » Жовтень » 03

Наприкінці вересня  традиційно вшановуємо пам'ять святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Символічно, що саме в цей час на родинну садибу Софії Русової в с. Олешня завітала її правнучка – пані Ольга Рудакевич разом з рідним братом Тарасом Михалевичем та чоловіком Євгенієм. Пані Ольга та Тарас Михалевич,  як і більшість нащадків Софії Русової, зараз мешкає в Сполучених Штатах Америки. Цього дня вони  відвідали Олешнянську школу ім.. Софії Русової , Ріпкинську гімназію – і були приємно вражені тим, як зараз шанують на Батьківщині ім’я їх видатної прабабусі.

Не оминули нагоди гості завітати і до древнього Чернігова, який неодноразово згадувала в «Споминах» пані Софія. Під час прогулянки історичним центром разом з президентом благодійного фонду Іваном Чаусом вони побували в Троїцько-Іллінському комплексі, Спасо-Преображенському соборі, в Колегіумі на виставці «Чернігів сто років тому», прогулялися старовинним Валом, де окрім культурних пам’яток  Іван Петрович показав також будинок – культурний осередок інтелігенції, де збиралася родина Русових з іншими громадськми діячами.

Сестри Ольга Рудакевич, Ірина Михалевич та їх двоюрідна сестра Людмила Левицька активно підтримують контакт з благодійним фондом Софії Русової. Нещодавно вони передали до фонду численні родинні матеріали – особисті речі Софії Русової, листи, фотографії, публікації, книжки, оригінали рукописів – які існують лише в одному екземплярі. Цього разу пані Ольга передала фонду вишивані роботи Софії Русової, які також надійдуть до фонду музею.

Все це зараз знаходиться в історичному музеї, - і вже зовсім скоро після створення експозиції, матеріали будуть представлені на постійній основі в новоствореному музеї Софії Русової в Олешні.


Трішки родинної історії>>>
 
Переглядів: 761 | Додав: DimaX | Дата: 03.10.2012 | Коментарі (2)

Пошук

Контакти
Block contentБлагодійна організація
"Благодійний фонд ім. Софії Русової"
тел.: +38(0462)640-165,
+38(050)313-44-68.
р/р 26005259800149
Код ЕДРПОУ: 36515335
МФО - 300863 в ПАТ "Кредитпромбанк" м. Київ
E-mail: s_rusova@i.ua

Партнери

Форма входу


Copyright MyCorp © 2020   Конструктор сайтів - uCoz