Меню сайту
UKR                                  ENG
Головна » Архів матеріалів

Цими днями в Чернігівській обласній Державній адміністрації відбулась координаційна нарада під головуванням заступника ОДА - Наталії Романової.

Під час наради було обговорено організацію та проведення першого міжнародного фестивалю творчості для дітей та молоді з обмеженими можливостями.

Даний фестиваль засновано за ініціативи голови Благодійного фонду імені Софії Русової - Івана Чауса. Проведення фестивалю заплановано з 5 по 7 червня 2020 року, у Олешні на базі туристичного комплексу "Голубі озера". У фестивалі планують взяти участь делегації не лише з Чернігівської області, а й з усієї України, та гості з Білорусії та інших країн.

Переглядів: 371 | Додав: DimaX | Дата: 28.02.2020 | Коментарі (0)

На честь дня народження видатної української просвітительки, педагога - Софії Русової, у ріпкинській гімназії відбулась всеукраїнська науково-практична конференція "Педагогічні ідеї Софії Русової". Під час якої педагогами і гостями гімназії було пригадано життєві шляхи, та боротьбу Софії Федорівни за Україну, за українську мову, та гідну освіту для молоді. 

Переглядів: 229 | Додав: DimaX | Дата: 21.02.2020 | Коментарі (0)

"За вашу і нашу свободу" (Софія Русова і українська ідея) 18 лютого 1856 року народилася у с.Олешні на Чернігівщині видатний педагог-просвітителька, державна діячка України, соратниця Симона Петлюри - Софія Русова.
Все своє життя вона присвятила боротьбі за незалежність України та справі відродження духовності нашого народу.
За останні роки Благодійним фондом ім.Софії Русової було організовано чимало цікавих і змістовних заходів. Це, зокрема, відзначення пам`ятних дат - Дня Соборності України,170-річчя Олександра Русова,10-річчя Благодійного фонду ім.Софії Русової, відкриття пам`ятної дошки Олександру та Софії Русовим на обласній бібліотеці ім.В.Короленка, презентації "Мемуарів" Софії Русової у навчально-виховних закладах області, "круглі столи" тощо.

Нещодавно у обласній бібліотеці юнацтва було представлено книгу поетеси Ганни Верес-Демиденко "Крізь гул століть", видану за підтримки Благодійного фонду ім.Софії Русової та його голову Івана Чауса. У планах організаторів проекту-широкомасштабне відзначення у 2021 році ювілею-30-річчя повернення імені Софії Русової на Чернігівщину та створення на базі Обласної бібліотеки для юнацтва історико-культурного центру Софії Русової, який діятиме на професійній основі.

Переглядів: 225 | Додав: DimaX | Дата: 18.02.2020 | Коментарі (0)

5 лютого 1940 року пішла у вічність видатна просвітителька, педагог, громадський діяч - Софія Федорівна Русова. Громадського діяча, яка все своє життя присвятила боротьбі за незалежність України, за захист і підтримку української мови.
В рамках заходів присвячених дню пам'яті, за ініціативи благодійного фонду ім. Софії Русової було проведено патріотичний захід, присвячений життю та діяльності С. Русової.

Також за підтримки та сприяння благодійного фонду ім. Софії Русової, під час заходу було презентовано книгу Ганни Демиденко "Крізь гул століть". Автор якої, натхненна боротьбою та діяльністью видатної української патріотки та просвітительки Софії Русової, публікує дуже цікаві українські твори.

Пам'ять про нас живе - до поки нас пам'ятають!  

Переглядів: 215 | Додав: DimaX | Дата: 06.02.2020 | Коментарі (0)

За фінансової підтримки благодійного фонду ім. Софії Русової, в с. Олешня відбувся вечір пам'яті Андрія Кузьменка (Скрябіна), видатного українського музиканта, патріота, який трагічно загинув п'ять років тому.
Вечір пам'яті Кузьми Скрябіна зібрав аншлаг на Голубих озерах, велика кількість шанувальників творчості Скрябіна, приїхали до Олешні вшанувати пам'ять видатного музиканта. Вечір пам'яті пройшов у незабутній атмосфері, всі гості, та учасники концерту пам'яті ділились спогадами про Андрія Кузьменка та разом співали його легендарні хіти. 

Переглядів: 206 | Додав: DimaX | Дата: 06.02.2020 | Коментарі (0)

За фінансової підтримки благодійного фонду ім. Софії Русової, в с. Олешня відбувся вечір пам'яті Володимира Висоцького, на який з'їхались безліч шанувальників творчості Володимира Семеновича, де демонструвались ексклюзивні документальні відео про поета, та виступ відомих бардів з України та Білорусі. Вечір пам'яті відбувся в душевній атмосфері, під час якого всі гості отримали величезне задоволення, від легендарних композиції видатного співака.

Переглядів: 1262 | Додав: DimaX | Дата: 30.01.2020 | Коментарі (0)

Департамент культури і туризму, національностей та релігій ОДА підбив підсумки року, у традиційному конкурсі «Чернігівщина туристична: вибір року».

В номінації "Туристична подія" - найкращим було визнано кавер-фест на "Голубих озерах", організований благодійним фондом ім. Софії Русової, почесним гостем якого став легендарний гурт "Песняри" у своєму золотому складі, на чолі з Леонідом Борткевичем. 

Благодійний фонд ім. Софії Русової, та голова фонду Іван Чаус дякують Департаменту культури і туризму Чернігівської ОДА, та всім шанувальникам нашого фестивалю, хто приймав участь у голосуванні за кавер-фест. Чекаємо вас вже у новому році на традиційному фестивалі "Кавер-фест на Голубих озерах".

Переглядів: 316 | Додав: DimaX | Дата: 25.12.2019 | Коментарі (0)

За ініціативи благодійного фонду ім. Софії Русової та громадської ініціативи Родинний простір, вихованці Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей відвідли садибу-музей Софії Русової у Олешні.

Любов до ближнього, знання, родина, вірність, любов та відповідальність – цінності, про які ми говорили з дітками під час екскурсії.

Далі дітки відвідали туристичний комплекс "Голубі озера", де президент благодійного фонду ім. Софії Русової приготував діткам пам'ятні подарунки та смаколики.

Переглядів: 188 | Додав: DimaX | Дата: 17.12.2019 | Коментарі (0)

30 вересня в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася презентація проекту. Володимир Єрмак представив студентам та викладачам Чернігова унікальні фото та інші документальні матеріали, присвячені Софії Русовій. Іван Чаус детально розповів про діяльність фонду та запросив гостей відвідати Олешню та Голубі озера. Історик-краєзнавець Станіслав Журавель розповів про діяльність засновниці Чернігівського відділу Союзу українок Раїси Решетнюк, яка одна з перших відроджувала пам'ять про Софію Русову. Всі ці заходи значною мірою активізували діяльніть по національно-патріотичному вихованню молоді.
 

Переглядів: 265 | Додав: DimaX | Дата: 04.10.2019 | Коментарі (0)

За підтримки Благодійного фонду ім.Софії Русової та обласної біблотеки для юнацтва 28 вересня 2019 року на Чернігівщині відбулися урочистості, присвячені видатному педагогу-просвітительці, державній діячці України - Софії Русової та з нагоди свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії,10-річчя Благодійного фонду ім.Софії Русової. На свято прибули численні гості з Києва, Чернігова, Прилук - науковці, освітяни, діячі культури, журналісти - Людмила Сеникоп, Галина Дацюк, Микола Тимошик.  Дуже цікавою і змістовною була літературно-мистецька композиція, яку представили педагоги та учні Олешнянської школи ім.Софії Русової. Всі вони були відзначені цінними подарунками. Президент Благодіного фонду ім.Софії Русової - Іван Чаус нагородив почесними грамотами фонду та грошовими преміями кращих дослідників та популяризаторів життєвого і творчого шляху Софії Русової - бібліотекаря Володимира Єрмака, педагога Наталію Корж, заступник директора з виховної роботи - Нечипоренко Світлана, учнів школи. Учасники свята вшанували пам,ять Софії Русової на Майдані Софії Русової в центрі Олешні. Опісля вони відвідали історико-меморіальний музей Софії Русової, який за власні кошти відновив Іван Чаус. Дуже цікавою була екскурсія до туристичного комплексу Голубі озера.

Переглядів: 223 | Додав: DimaX | Дата: 03.10.2019 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 21 22 »
Пошук

Контакти
Block contentБлагодійна організація
"Благодійний фонд ім. Софії Русової"
тел.: +38(0462)640-165,
+38(050)313-44-68.
р/р 26005259800149
Код ЕДРПОУ: 36515335
МФО - 300863 в ПАТ "Кредитпромбанк" м. Київ
E-mail: s_rusova@i.ua

Партнери

Форма входу


Copyright MyCorp © 2021   Конструктор сайтів - uCoz