Меню сайту
UKR                                  ENG
Головна » Архів матеріалів

05-07 липня 2019 року на території туристичного еко-комплексу «Голубі озера» вже ввосьме відбулись Міжнародний фестиваль авторської пісні та Свято купальської традиції «Івана Купала на Голубих озерах». Організатори святкових заходів: Благодійний фонд ім. Софії Русової, Чернігівська обласна державна адміністрація, Чернігівська обласна рада, Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації.

Восьмий Міжнародний фестиваль авторської пісні «На Голубих озерах» розпочався 5 липня чудовою виставою «На Івана Купала» Чернігівської благодійної організації «Аррата». 
Під час двох фестивальних днів перед глядачами виступили відомі автори-виконавці з міст Запоріжжя, Києва, Сум,Чернігова, Гомеля та Вітебська такі як: Олександр Вербицький, Юрій Єфімов, Ксенія Галахова, Дмитро Долгов, Олександр Больменко, Владислав Бондарков, В’ячеслав Климович, Олександр Балєв та інші. Насиченою виявилась цьогоріч і конкурсна програма, конкурсний відбір та майстерні членів журі фестивалю тривали впродовж декількох годин. За підсумками конкурсу переможцями фестивалю-конкурсу авторської пісні «На Голубих озерах-2019» стали в номінаціях: «Автор-виконавець» Анатолій Рибін (м. Київ), «Колективне виконання» дует Михневич Анна та Дар’я (м. Чернігів), «Глядацькі симпатії» - Евгений Пригоровський (с. Олишівка). Гран-прі фестивалю отримала автор-виконавець, з м. Вітебськ- Алеся Медвєдєва. 
Всі переможці конкурсу отримали дипломи та сувеніри від організаторів свята Благодійного фонду ім. С. Русової та Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА. У фіналі фестивалю всі його учасники, члени журі та оргкомітету за традицією виконали спільну бардівську пісню. 
В рамках святкування свята Івана Купала, був проведений конкурс «міс Купальска квітка». Переможницею стала Каріна Сапон, яка отримала чудовий подарунок від голови благодійного фонду Івана Чауса. 
Також гостей очікував сюрприз від почесних гостей з програмою «Париж. Шансон. Аккордіон.» у виконанні неперевершеної Наталі Пічкур

Переглядів: 232 | Додав: DimaX | Дата: 13.07.2019 | Коментарі (0)

22 травня, у Чернігові відзначили 100-річчя створення Національної Ради жінок України та вшанували пам’ять видатної українки Софії Русової та її чоловіка Олександра Русова. Символічно, що саме у цьому році виповнюється 10 років з дня заснування благодійного фонду ім.. Софії Русової.

За ініціативи та фінансування благодійного фонду, в Чернігові відкрили меморіальну дошку на честь родини Русових, на фасаді обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка, які доречі і були одними із засновників громадської читальні.

Відкривали меморіальну дошку голова благодійного фонду ім.. Софії Русової та заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, під час промови вони висловили захоплення постаттю Софії Русової, як людиною з європейським світоглядом, котра все своє життя присвятила громадській та освітній діяльності.

Після урочистостей делегація, яка налічувала представників жіночої ради з 28 країн світу, відвідали садибу та музей Софії Русової у Олешні.

Софія Русова - видатний педагог, просвітниця, прозаїк, літературознавець, громадська та культурно-освітня діячка, одна із засновниць жіночого руху в Україні, член уряду Української народної республіки, член Центральної Ради, голова Української Національної Жіночої Ради, професор Українського Педагогічного інституту імені Драгоманова у Празі.

Переглядів: 213 | Додав: DimaX | Дата: 24.05.2019 | Коментарі (0)

9 травня голова благодійного фонду ім.. Софії Русової – Іван Чаус, завітав до ветерана другої світової війни, заслуженого гончара Івана Івановича Бібіка, та традиційно привітав з річницею перемоги. Символічно, що прадід Івана Івановича, навчався гончарній справі в майстерні старшого брата Софії Русової – Олександра Ліндфорса, і передавав від покоління до покоління свої навички. Іван Бібік з юних років займався цим традиційним для родини ремеслом у Олешні, звідки і був призваний на війну у 18 річному віці. Низький уклін та пошана всім ветеранам другої світової війни, які приклали чимало зусиль для перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

Переглядів: 211 | Додав: DimaX | Дата: 17.05.2019 | Коментарі (0)

За ініціативи обласної бібліотеки для юнацтва та Благодійного фонду ім.Софії Русової у чернігівській школі №2, 
3 травня 2019 року відбувся урок національної пам'яті - "Майдан Софії Русової: історія без міфів". Учні та педагоги дізналися про життєвий і творчий шлях видатного педагога-просвітительки, державної діячки України, переглянули унікальні фотографії з особистих архівів бібліотекаря Володимира Єрмака та історика-краєзнавця Станіслава Журавля, які об'єктивно розповідають про історію повернення імені Софії Русової на Чернігівщину. Голова Благодійного фонду ім.Софії Русової, меценат - Іван Чаус ознайомив присутніх з діяльністю фонду, подарував учасникам заходу книги про Софію Русову та її нащадків. Урок був присвячений пам'яті артистки обласної філармонії, засновниці чернігівського відділу Союзу Українок Раїси Решетнюк.

Переглядів: 191 | Додав: DimaX | Дата: 12.05.2019 | Коментарі (0)

Сьогодні 5 лютого, до дошкільного навчального закладу №53 міста Чернігова, завітав голова благодійного фонду ім. Софії Русової.

У день смерті видатної просвітительки, педагога, Іван Петрович Чаус поспілкувався з вихователями закладу,
розповів про свої погляди на сьогодення України, про діяльність благодійного фонду ім. Софії Русової і подарував цінний подарунок магнітно-маркерну дошку фліпчарт.

Також Іван Петрович запросив вихователів разом з діточками, за рахунок благодійного фонду відвідати музей та садибу Софії Русової в Олешні.

Переглядів: 321 | Додав: DimaX | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

2 лютого, на голубих озерах, у день смерті видатного музиканта, патріота та мужнього українця - Андрія Кузьменка (Скрябіна), зібрались відомі музиканти, аби вшанувати його пам"ять. Дуже символічно, що вечір пам"яті відбувся саме на Голубих озерах, на батьківщині видатної просвітительки Софії Русової, адже Андрій Кузьменко дуже близький до неї по духу, ніс у маси українську мову, культуру, музику, надихав молодь до патріотизму, та не боявся висловлювати своїх поглядів на події в Україні. Концерт пам"яті, який проходив за фінансової підтримки благодійного фонду ім. Софії Русової, зібрав повну залу шанувальників творчості Скрябіна, всі разом поринули у спогади, переглядали відео з життя Кузьми, та разом співали його хіти, які стануть вічними для багатьох поколінь українців!

Переглядів: 283 | Додав: DimaX | Дата: 05.02.2019 | Коментарі (0)

2 лютого, у річницю загибелі видатного співака, у туристичному комплексі "Голубі озера", за підтримки Благодійного фонду ім. Софії Русової, відбудеться концерт пам'яті Андрія Кузьменка (Скрябіна).
За участі відомих гуртів та виконавців.

Запис на безкоштовний автобус до туристичного комплексу "Голубі озера" за телефоном 098 240 48 41

Переглядів: 291 | Додав: DimaX | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)

"День Соборності України: історія,факти" Під такою назвою в обласній бібліотеці для юнацтва відбувся "круглий стіл",присвячений 100-річчю Акту Злуки УНР та ЗУНР. Це свято об,єднало в бібліотеці національну еліту. Науковці, діячі культури, журналісти, підприємці згадували історію, аналізували її наслідки та сьогодення. Участь в "круглому столі" взяли невістка Героя України Левка Лук'яненка - Валентина, поетеса Ганна Демиденко, науковець Олександр Крук, журналіст Петро Антоненко, Голова Благодійного фонду ім.Софії Русової - Іван Чаус, який розповів про своє бачення нинішньої ситуації в країні та згадав цікаві історичні факти. Також детально розповів про діяльність фонду по вшануванню пам'яті соратниці Голови Директорії УНР Симона Петлюри - Софії Русової та запросив присутніх на її батьківщину с.Олешню Ріпкинського району до історико-меморіального музею видатного педагога - просвітительки, державної діячки України. 

Переглядів: 277 | Додав: DimaX | Дата: 21.01.2019 | Коментарі (0)

19 грудня, до діточок з малозабезпечених родин Чернігівської області, що нині оздоровлюються та відпочивають у туристичному комплексі "Голубі озера" завітав Святий Миколай.

Кожного року, за підтримки благодійного фонду ім. С. Русової для дітей з малозабезпечених родин, у цей день організовуються святкування одного з найочікуваніших днів у році, коли кожна дитинка чекає у гості Миколайчика з солодкими подарунками. Не став виключенням і цей рік, на кожного юного гостя у цей день чекали веселі конкурси, спілкування з казковими героями свята і звичайно солодкі подарунки від Миколая!

Переглядів: 239 | Додав: DimaX | Дата: 24.12.2018 | Коментарі (0)

7 грудня у обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів премії "Вибір року" від порталу "Чернігівщина туристична".

Конкурс тривав протягом всього 2018 року. Ініціатором та організатором заходу став департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації. Конкурс проводився у нашій області вперше. Було розроблено положення про проведення конкурсу із визначенням основних номінацій та створена експертна рада, у склад якої  увійшло 9 фахівців різних напрямів туристичної галузі регіону. Саме експертна рада, з урахуванням балів Інтернет – голосування, визначала переможців обласного туристичного конкурсу.

І саме в номінації кращий фестиваль року було обрано переможцем VII Міжнародний фестиваль авторської пісні на Голубих озерах та свято Івана Купала (с. Олешня, Ріпкинський р-н), який щорічно організовується благодійним фондом ім. Софії Русової.

Переглядів: 263 | Додав: DimaX | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »
Пошук

Контакти
Block contentБлагодійна організація
"Благодійний фонд ім. Софії Русової"
тел.: +38(0462)640-165,
+38(050)313-44-68.
р/р 26005259800149
Код ЕДРПОУ: 36515335
МФО - 300863 в ПАТ "Кредитпромбанк" м. Київ
E-mail: s_rusova@i.ua

Партнери

Форма входу


Copyright MyCorp © 2021   Конструктор сайтів - uCoz